Şimdi Oyun Zamanı
Site Abonelik
Blog Katalog
Internet Blogs Technology Blogs - Blog Rankings Internet Blogs - Blog Catalog Blog Directory Top Internet blogs blogarama - the blog directory travian beyond,sony ericson game,free antivirus,windows key degistirme,free rapidshare,gom vlc player,pardus,pdf edit,internet tv,coklu msn,dosya sifreleme,video cevirici,surucu yedekleme,smf Blog Ratings Blog directory blog directory http://www.wikio.com
Arşivler
www.ayyildiztel.com
Okunma Sayısı:26.582

Altyazı Ekleme Programı (Resimli Anlatım)

(Kullanılan Oy:3)
Loading ... Loading ...

Program; video dosyalarınızın altyazılarını senkronu bozmadan mükemmel şekilde gömen çok kullanışlı ve türkçe bir programdır.Ayrıca ücretsizdir.

Diğer altyazı ekleme programlarından ayıran en önemli özellikler;
1.Kesinlikle altyazı senkranizasyonunda hata yapmıyor.Çoğu programlar filmin yarısından sonra senkronu bozuluyor.
2.Tamamen ücretsiz.
3.Türkçe.

Program .avi haricindeki dosya türlerini kabul etmemektedir.Eğer elinizdeki video dosyası .avi haricinde bir dosya türü ise sitemizde bulunan ücretsiz program sayesinde videonuzu .avi’ye çeviriniz.BURAYA tıklayarak çeviri programı indiriniz.

KULLANIMI:

Öncelikle yukarıdaki resimde gösterildiği üzere “Kaynak-Hedef” bölümünde “AVI aç” butonuna tıklayarak video dosyamızı seçiyoruz.”AVI yi kaydet” e tıklayarak da dosyayı kaydedeceğimiz yeri seçiyoruz.

Yukarıdaki resimde de görüldüğü üzere “Ek ayarlar” bölümünde altyazı gömme işlemi yapılmaktadır.Altyazımız .ass formatında olmalıdır.Elinizdeki altyazı türü muhtemelen .srt uzantılıdır.Bu dönüşümü sağlayacak olan program sitemizde mevcuttur ve BURAYA tıklayarak programı indiriniz.Açılan konuda dönüşümü nasıl yapacağınız anlatılmaktadır.
“Altyazı” kısmındaki “Aç/kapat” seçeneğini işaretliyoruz ve “Altyazı yükle” butonuna basarak .ass formatındaki dosyamızı seçiyoruz.Daha sonra “Altyazı-ayarlar” a tıklıyoruz ve aşağıdaki resimde olduğu gibi yazı ayar penceresi açılıyor.

Yukarıdaki ayarların aynısını uyguluyoruz.
Boyutu:25(isteğe bağlı değişebilir)
Gölge:İzin ver seçeneğini kaldırın
Bu seçimleri yaptıktan sonra “Kullan” butonuna basıyoruz.

Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi “Sıra” bölümünde “Listeye ekle” butonuna basıyoruz ve işlem sıraya konulmuş oluyor.Son olarak “İlerleme” çubuğunun sonundaki “Başlat” a tıklayarak videoya altyazı gömme işlemi başlamış oluyor.

İşlem bittikten sonra video dosyanızı başka video türlerine çevirebilirsiniz.Bunu yapan ücretsiz bir program sitemizde mevcuttur.BURAYA tıklayarak çeviri programını indirebilirsiniz.

Video dosyamız ne kadar büyük olursa işlem  bir o kadar uzamış oluyor.Örneğin;4 çekirdekli bir bilgisayarda 1,5 GB lik bir video dosyası ortalama 1 saat sürüyor.

İndirme sitelerinden dosyaları nasıl indirebilirim(resimli anlatım)?

NOT:İNDİRME LİNKLERİ HEMEN ALTTAKİ REKLAMLARIN ARASINDADIR.5 FARKLI SİTEYE YÜKLENMİŞTİR.DİLEDİĞİNİZ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

…………………LİNK-1-………..LİNK-2-………..LİNK-3-………..LİNK-4-……LİNK-5-…..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


8 Yorum “Altyazı Ekleme Programı (Resimli Anlatım)”

 • esma esra diyor ki:

  ya kardeşim bu şifre istiyor madem rogramı koydunuz buraya.ozaman işinizi adam gibi yapında şifreyi yazın şifreyi yazmadan giremiyorum programa daha da önemlisi şifreiy bilmiyorum ki yazayım oraya…

 • admin diyor ki:

  İndirme linkinin hemen üzerinde yazıyor.

 • ayben diyor ki:

  bütün aşamaları, tam dediğiniz gibi yaptım. son aşamada, son pencerede, yani SIRA penceresinde, BAŞLAT butonuna bastım. ve bu pencere, komple dondu. fare, pencerede, hiç bir yeri tıklayamaz oldu. SIRA penceresinin, sağ alt köşesinde, AVİSYNTH kutucuğu var. bu kutucuktaki, DURUM: N/A VE SÜRÜM: N/A yazıyor. bu kutucuktaki, DURUM: N/A yazan yerin rengi, kırmızı. diyer iki kutucuğun rengi, yeşil ve OKEY yazıyor. şu anda pencere, tamamen donmuş durumda. ama işlem aşamalarını, aynen dediğinizi gibi yaptım.

 • admin diyor ki:

  Bu tamamen sizin bilgisayarınızdan kaynaklı bir sorundur.ya bilgisayarınız bayağı eski ve bu işlemi yapmakta yavaş kalıyor böylece donma yaşanıyor, yada işletim sisteminiz çökmek üzere.

 • mami diyor ki:

  değerli admin kardeslerim sağolun emeğinize sağlık ama işi uzatmışsınız bu işi daha kolay yoldan yapan programlar da var.ve bu programı kullanmak için bikaç program daha indirmek gerekiyor ve bide reklam hileleri yapmışsınız bu şekilde büyüyemezsiniz dürüst olun kullanıcıyı yormayın.ben ebay türkiye editörüyüm düzgün iş yapmaya karar verirseniz yardımcı olurum.bana e-mail adresimden ulasabilirizsiniz.

 • admin diyor ki:

  Öncelikle ilginiz için teşekkür ediyorum.Yorumunuzda “bu işi daha kolay yoldan yapan programlar da var” demişsiniz ama hangi program var belirtmemişsiniz.Bu arada sitemizin formatı gereği ücretli yazılımlardan ziyade ücretsiz programlara yer vermekteyiz.Bu işlemleri tek bir ücretsiz programla yapılabiliyorsa lütfen bizi bilgilendiriniz.
  İkinci olarak “reklam hilesi…” demişsiniz.Çalışmakta olduğum reklam şirketlerinin (Google Adsense vb..) sitelerde reklamların nerelere yerleştirilmesi gerektiğini açıklayan ve öneren çalışmalarından yola çıkılarak düzenlenmiştir.Kaldıki “Hile” gibi bir durum söz konusu olduğunda reklam şirketleri direkt olarak hesabı kapatmaktadırlar.Böyle bir hile söz konusu dahi olamaz.

 • SERDAR diyor ki:

  game.of.thrones.s02e04.hdtv.avi olarak gözüküyor fakat avirecomp açmıyor nedendir acaba ve bu sorunu nasıl aşabilirim

 • admin diyor ki:

  en iyisi k-lite kodek paketini yükleyiniz ardındanda vlc player i kullanın.

Yorum Yapın


www.windowstema.com
Ara

Facebook Pcloji.com
free counters